Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia
im. Karola Namysłowskiego

22-460 Szczebrzeszyn
ul. Zamojska 70 C

tel. 84 535 97 61
psmszczeb@op.pl

Wykonanie i utrzymanie


PROGRAM MKiDN „Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”



Realizacja zadania pt. „Zakończenie adaptacji budynku na siedzibę PSM I stopnia w Szczebrzeszynie wraz z doposażeniem placówki” jest finansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Osiągnięcia uczniów / Rok szkolny 2012/2013

  • Laureat - Paulina Wyłupek - uczennica klasy IV cyklu 6-letniego w klasie gitary pani Iwony Grabowskiej - "Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia" (Jarosław, 22-24 XI 2012)
  • Laureat - Duet gitarowy: Katarzyna Banaszkiewicz i Natalia Sołtys - uczennice w klasie pani Iwony Grabowskiej - "Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia" (Jarosław, 22-24 XI 2012)
  • Wyróżnienie II stopnia gr. I - Jan Pawlos - uczeń klasy II cyklu 6-letniego w klasie fortepianu pani Elizy Holko - "Warszawski Konkurs Pianistyczny" (Warszawa, 23-25 XI 2012) galeria foto
  • Laureat III miejsca - Paulina Wyłupek - uczennica klasy IV cyklu 6-letniego w klasie gitary pani Iwony Grabowskiej - "Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia" (Warszawa, 8-9 I 2013) galeria foto
  • Laureat III miejsca - Duet gitarowy: Katarzyna Banaszkiewicz i Natalia Sołtys - uczennice w klasie pani Iwony Grabowskiej - "Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia" (Warszawa, 8-9 I 2013)
  • II miejsce - Paulina Wyłupek - uczennica klasy IV cyklu 6-letniego w klasie gitary Iwony Grabowskiej - "V Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia" (Szczebrzeszyn, 6 II 2013) galeria foto
  • III miejsce - Justyna Kot - uczennica klasy II cyklu 4-letniego w klasie gitary Iwony Grabowskiej - "V Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia" (Szczebrzeszyn, 6 II 2013)
  • I miejsce - Katarzyna Banaszkiewicz - uczennica klasy IV cyklu 4-letniego w klasie gitary Iwony Grabowskiej - "V Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia" (Szczebrzeszyn, 6 II 2013)
  • III miejsce - Natalia Sołtys - uczennica klasy VI cyklu 6-letniego w klasie gitary Iwony Grabowskiej - "V Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia" (Szczebrzeszyn, 6 II 2013)
  • II miejsce - Katarzyna Banaszkiewicz - uczennica klasy IV cyklu 4-letniego w klasie gitary p. Iwony Grabowskiej - V Ogólnopolski Festiwal Gitarowy "GITARA NA KRESACH 2013" (Chełm, 20-21 III 2013) galeria foto
  • III miejsce - Jakub Kamiński - uczeń klasy III cyklu 6-letniego w klasie p. Alicji Słupskiej - VI Konkurs Pianistyczny "MŁODZI WIRTUOZI" im. Carla Czernego (Zamość, 22 III 2013)
  • II miejsce - Jan Pawlos - uczeń klasy II cyklu 6-letniego w klasie fortepianu pani Elizy Holko - VI Konkurs Pianistyczny "MŁODZI WIRTUOZI" im. Carla Czernego (Zamość, 22 III 2013)
  • I miejsce - Martyna Buczkowska - uczennica klasy IV cyklu 6-letniego w klasie skrzypiec pani Agnieszki Zarychta-Kitka - "IV Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I Stopnia" (Tomaszów Lubelski, 9 IV 2013)
  • III miejsce - Karolina Jaworska - uczennica klasy I cyklu 6-letniego w klasie skrzypiec pani Anny Piwko - "IV Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I Stopnia" (Tomaszów Lubelski, 9 IV 2013)
  • wyróżnienie - Agata Dereń - uczennica klasy VI cyklu 6-letniego - przygotowana przez panią Justynę Oleksińską - "X Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu" (Zamość, 17 IV 2013)
  • III miejsce - Katarzyna Banaszkiewicz - uczennica klasy IV cyklu 4-letniego w klasie gitary pani Iwony Grabowskiej - VI Festiwal Muzyki Dawnej "Z muzyką poprzez wieki - od renesansu do klasycyzmu" (Leżajsk, 22-23 V 2013)
  • III miejsce - Łukasz Budzyński - uczeń klasy II cyklu 6-letniego w klasie akordeonu pana Wojciech Tybulczuka - XXIII Regionalny Przegląd Akordeonowy (Lublin, 24-25 V 2013)
  • III miejsce - Mateusz Brodaczewski - uczeń klasy III cyklu 6-letniego w klasie akordeonu pana Wojciech Tybulczuka - XXIII Regionalny Przegląd Akordeonowy (Lublin, 24-25 V 2013)

 

  •  
  • liczba odwiedzin: