Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia
im. Karola Namysłowskiego

22-460 Szczebrzeszyn
ul. Zamojska 70 C

tel. 84 535 97 61
psmszczeb@op.pl

Wykonanie i utrzymanie


PROGRAM MKiDN „Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”



Realizacja zadania pt. „Zakończenie adaptacji budynku na siedzibę PSM I stopnia w Szczebrzeszynie wraz z doposażeniem placówki” jest finansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Osiągnięcia uczniów / Rok szkolny 2011/2012

  • I miejsce - Julianna Kulesza - uczennica klasy II cyklu 6-letniego w klasie fortepianu pani Elizy Holko - III Regionalny Konkurs Monograficzny "DWIE STRONY DUSZY" (Puławy, 28 marca 2012)
  • II miejsce - Jan Pawlos - uczeń klasy I cyklu 6-letniego w klasie fortepianu pani Elizy Holko - III Regionalny Konkurs Monograficzny "DWIE STRONY DUSZY" (Puławy, 28 marca 2012)
  • wyróżnienie - Katarzyna Banaszkiewicz - uczennica klasy III cyklu 4-letniego w klasie pani Iwony Grabowskiej - IV Ogólnopolski Festiwal Gitarowy "GITARA NA KRESACH 2012" (Chełm, 28-29 marca 2012) galeria foto
  • II miejsce - Mariola Dziadosz - uczennica klasy VI cykli 6-letniego w klasie pani Agnieszki Zarychty - Kitki - III Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia" (Tomaszów Lubelski, 19 kwietnia 2012)
  • II miejsce - Martyna Buczkowska - uczennica klasy III cyklu 6-letniego w klasie pani Agnieszki Zarychty - Kitki - III Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia" (Tomaszów Lubelski, 19 kwietnia 2012)
  • wyróżnienie - Natalia Sołtys - uczennica klasy V cyklu 6-letniego w klasie pani Iwony Grabowskiej - V Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy (Lublin, 21-22 kwietnia 2012) galeria foto
  •  I miejsce - Diana Śliwińska - uczennica klasy IV cyklu 4-letniego w klasie pana Józefa Tokarza - "Festiwal Instrumentów Dętych" (Biała Podlaska, 24-25 kwietnia 2012)
  • I miejsce - Jakub Kamiński - uczeń klasy II cyklu 6-letniego w klasie pani Alicji Słupskiej - "Międzyszkolny Konkurs Młodych Pianistów" (Tomaszów Lubelski, 23 maja 2012)
  •  II miejsce - Arleta Batorska - uczennica klasy VI cyklu 6-letniego w klasie pani Alicji Słupskiej - "III Międzyszkolny Konkurs Młodych Pianistów" (Tomaszów Lubelski, 23 maja 2012)
  •  wyróżnienie - Magdalena Świergoń - uczennica klasy III cyklu 6-letniego w klasie pani Małgorzaty Kawalec - Pyś - "III Międzyszkolny Konkurs Młodych Pianistów" (Tomaszów Lubelski, 23 maja 2012)
  •  I miejsce  - Diana Śliwińska - uczennica klasy IV cyklu 4-letniego w klasie Józefa Tokarza - "V Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia" (Biłgoraj, 25 maja 2012)
  •  wyróżnienie - Kamil Szczepanek - uczeń klasy II cyklu 4-letniego w klasie pana Waldemara Paska - "V Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia" (Biłgoraj, 25 maja 2012)
liczba odwiedzin: