Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia
im. Karola Namysłowskiego

22-460 Szczebrzeszyn
ul. Zamojska 70 C

tel. 84 535 97 61
psmszczeb@op.pl

Wykonanie i utrzymanie


PROGRAM MKiDN „Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”



Realizacja zadania pt. „Zakończenie adaptacji budynku na siedzibę PSM I stopnia w Szczebrzeszynie wraz z doposażeniem placówki” jest finansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Osiągnięcia uczniów / Lata 2000 - 2007

Szkoła może poszczycić się licznymi osiągnięciami uczniów na konkursach, przesłuchaniach i przeglądach w regionie w różnych klasach instrumentów.

Rok szkolny 2000/2001

  • II miejsce - Mirosław Zalewa - "VIII Regionalny Konkurs Gitarowy" - galeria foto
    (Krasnystaw 23 maja 2001)
  • III miejsce - Konrad Wójcik - "VIII Regionalny Konkurs Gitarowy"
    (Krasnystaw 23 maja 2001)

Rok szkolny 2001/2002

  • II miejsce - Marta Piróg, Wioletta Pietrykowska, Piotr Hadaj - "Regionalny Konkurs wiedzy o życiu i twórczości
    I. J. Paderewskiego
    ", (Chełm 29 listopada 2001)

Rok szkolny 2002/2003

  • wyróżnienie - Wioletta Pietrykowska - "II Lubelski Turniej Muzyki i Wiedzy o Karolu Szymanowskim",
    (Lublin 21-22 listopada 2002)

Rok szkolny 2003/2004

  • I miejsce - Bartosz Misiarz - "I Międzyszkolny Przegląd Szkół Muzycznych I stopnia z kształcenia słuchu",
    (Zamość 25 marca 2004)
  • II miejsce - Kamil Wiącek - "I Międzyszkolny Przegląd Szkół Muzycznych I stopnia z kształcenia słuchu",
    ( Zamość 25 marca 2004)
  • III miejsce - Chodorek Krzysztof - "I Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia", (Szczebrzeszyn 15 maja 2004)
  • wyróżnienie - Iga Walas - "I Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia", (Szczebrzeszyn 15 maja 2004)
  • I miejsce - Wioletta Pietrykowska - wiolonczela - "I Międzyszkolny Przegląd Klas Skrzypiec i Wiolonczeli",
    (Zamość 15 maja 2004)
  • III miejsce - Maciąg Aneta - skrzypce - "I Międzyszkolny Przegląd Klas Skrzypiec i Wiolonczeli",
    (Zamość 15 maja 2004)
  • wyróżnienie - Kamil Wiącek - "I Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klasy Instrumentów Dętych Drewnianych",
    (Tomaszów Lubelski 22 maja 2004)
  • II miejsce - Mariusz Kołodziejczyk - "XIV Regionalny Przegląd Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Lubelskiego", (Lublin 11 czerwca 2004)

Rok szkolny 2004/2005

  • II miejsce - Jakub Kulesza - "Przegląd Regionalny Uczniów Klasy Perkusji" (Krasnystaw 19 marca 2005)
  • II miejsce - Aleksandra Bąk i Monika Snopek - "I Międzyszkolny Przegląd Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I stopnia", (Zamość 9 kwietnia 2004)
  • III miejsce - Mariusz Kołodziejczyk - "XV Regionalny Przegląd Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Lubelskiego", (Lublin 13 maja 2005)
  • II miejsce - Wioletta Pietrykowska - "Regionalny Konkurs Klas Skrzypiec i Wiolonczeli", (Zamość 14 maja 2005)
  • wyróżnienie - Wioletta Pietrykowska - "V Regionalny Konkurs Wiedzy o K. Lipińskim i H. Wieniawskim",
    (Lublin 30 maja 2005)

Rok szkolny 2005/2006

  • wyróżnienie - Mariusz Kołodziejczyk - "II Biłgorajskie Spotkania Akordeonowe", (Biłgoraj 8 kwietnia 2006)
  • wyróżnienie - Mariusz Kołodziejczyk - "XVI Regionalny Przegląd Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia", (Lublin 2-3 czerwca 2006)
  • III miejsce - Jakub Kowalski - saksofon - "II Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia", (Tomaszów Lubelski 31 maja 2006)
  • wyróżnienie - Natalia Harasimowicz - flet poprzeczny - "II Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia", (Tomaszów Lubelski 31 maja 2006)

Rok szkolny 2006/2007

  • III miejsce - Maciej Kuźma - "II Międzyszkolny Przegląd Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia", (Szczebrzeszyn 18 stycznia 2007) - galeria foto
  • I miejsce - Joanna Nizio - "II Zamojskie Spotkania Młodych Gitarzystów", (Zamość 26 kwietnia 2007) - galeria foto
  • wyróżnienie - Natalia Trusz i Arleta Batorska - "III Międzyszkolny Przegląd Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I stopnia", (Zamość 31 marca 2007)
  • I miejsce - Arleta Batorska - I Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wirtuozi" im. Carla Czernego,
    (Zamość 17 kwietnia 2007)
  • III miejsce - Mariusz Kołodziejczyk - "XVII Regionalny Przegląd Akordeonowy", (Lublin 1 czerwca 2007)
  • III miejsce - Iwona Sadło - "XVII Regionalny Przegląd Akordeonowy", (Lublin 1 czerwca 2007)
liczba odwiedzin: