Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia
im. Karola Namysłowskiego

22-460 Szczebrzeszyn
ul. Zamojska 70 C

tel. 84 535 97 61
psmszczeb@op.pl

Wykonanie i utrzymanie


PROGRAM MKiDN „Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”



Realizacja zadania pt. „Zakończenie adaptacji budynku na siedzibę PSM I stopnia w Szczebrzeszynie wraz z doposażeniem placówki” jest finansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Historia szkoły / Absolwenci

Absolwenci lata 1982/83

  1. Godzisz Irmina - gitara

Absolwenci lata 1983/84

  1. Bender Mirosława - fortepian
  2. Bulak Jacek - gitara
  3. Burcon Małgorzata - gitara
  4. Herc Renata - fortepian
  5. Kalita Robert - gitara
  6. Łosiewicz Mariusz - skrzypce
  7. Łosiewicz Jacek - akordeon
  8. Szyduczyński Bernard - fortepian
  9. Wiśnicka Renata - akordeon
  10. Winiarska Renata - fortepian

Absolwenci lata 1984/85

  1. Bogucki Andrzej - gitara
  2. Liszewski Dariusz - fortepian
  3. Lewandowski Grzegorz - akordeon
  4. Szymański Waldemar - akordeon
  5. Wróbel Edward - akordeon
  6. Wróbel Adam - akordeon
  7. Wolicki Piotr - fortepian

Absolwenci lata 1985/86 - galeria foto

  1. Bakuniak Agnieszka - fortepian
  2. Czuk Ewa - skrzypce
  3. Godzisz Krzysztof - akordeon
  4. Soboń Beata - akordeon
  5. Soboń Anna - akordeon
  6. Dzida Jadwiga - gitara
  7. Hałasa Teresa - gitara
  8. Mazurek Elżbieta - fortepian
  9. Samborska Anna - akordeon
  10. Zagajewski Leszek - fortepian

Absolwenci lata 1986/87

  1. Czuryło Edyta - skrzypce
  2. Laskowska Aleksandra - fortepian
  3. Sendłak Ireneusz - fortepian
  4. Szymański Piotr - akordeon
  5. Wójcik Dariusz - akordeon
  6. Kawalec Jolanta - gitara
  7. Mielniczek Teresa - fortepian

Absolwenci lata 1987/88

  1. Schiffer Marek - akordeon
  2. Szymański Mariusz - akordeon
  3. Czajka Agata - fortepian
  4. Czajka Ireneusz - fortepian
  5. Żerebiec Marek - akordeon

Absolwenci lata 1988/89

  1. Socha Jarosław - fortepian
  2. Żuk Monika - skrzypce
  3. Bogucki Piotr - gitara
  4. Golec Jacek - akordeon
  5. Łaszkiewicz Stanisław - akordeon
  6. Zybała Waldemar - akordeon

Absolwenci lata1989/90 - galeria foto

  1. Kowal Edyta - akordeon
  2. Laskowska Aleksandra - gitara
  3. Martyna Dorota - gitara
  4. Oberda Adam - akordeon
  5. Oberda Anna - akordeon
  6. Santus Zbigniew - akordeon
  7. Szałachowska Joanna - fortepian
  8. Wołoch Arkadiusz - skrzypce
  9. Kotuła Tomasz - fortepian
  10. Kudełka Izabela - fortepian
  11. Niechaj Ewa - fortepian
  12. Wiśniewski Rajmund - fortepian
  13. Sokal Magdalena - skrzypce

Absolwenci lata 1990/91

  1. Budzyńska Renata - klarnet
  2. Dzięgiel Edyta - skrzypce
  3. Guz Dorota - fortepian
  4. Hatalska Katarzyna - fortepian
  5. Łosiewicz Magdalena - fortepian
  6. Pomarańska Iwona - gitara
  7. Poździk Kamila - skrzypce
  8. Wójcik Renata - skrzypce

Absolwenci lata 1991/92

  1. Barwińska Anna - fortepian
  2. Boroś Agata - gitara
  3. Buśko Tomasz - akordeon
  4. Chromiak Jarosław - fortepian
  5. Dziewa Magdalena - skrzypce
  6. Startek Michał - fortepian

Absolwenci lata 1992/93

  1. Czajka Bartosz - fortepian
  2. Gontarz Anna - fortepian
  3. Ksiądz Piotr - akordeon
  4. Kardyś Aneta - fortepian
  5. Kwarciana Wioletta - gitara
  6. Romański Michał - akordeon
  7. Polski Krzysztof - akordeon
  8. Skrok Zbigniew - klarnet
  9. Trusz Anna - gitara

Absolwenci lata 1993/94

  1. Bizior Anna - fortepian
  2. Hajduk Marta - fortepian
  3. Kurzawski Paweł - fortepian
  4. Piasecki Paweł - gitara
  5. Piekut Marcin - fortepian
  6. Piróg Iwona - gitara
  7. Ryczko Irmina - gitara
  8. Tujaka Leszek - fortepian

Absolwenci lata 1994/95

  1. Bednarska Małgorzata - fortepian
  2. Czajka Ireneusz - perkusja
  3. Kość Piotr - akordeon
  4. Kurzępa Tomasz - fortepian
  5. Laskowski Piotr - fortepian
  6. Łyp Dorota - fortepian
  7. Michalski Paweł - fortepian

Absolwenci lata 1995/96

  1. Kowalczuk Agnieszka - skrzypce
  2. Kur Radosław - fortepian
  3. Muca Joanna - fortepian
  4. Sierkowska Monika - fortepian
  5. Antończak Paweł - klarnet
  6. Babiuch Marcin - trąbka
  7. Kolano Łukasz - trąbka
  8. Kozioł Marta - fortepian
  9. Kuźma Agnieszka - fortepian
  10. Magdziarz Kinga - skrzypce
  11. Pasek Marcin - trąbka
  12. Podkański Mariusz - saksofon
  13. Sitarz Sławomir - saksofon
  14. Wójcik Piotr - trąbka

Absolwenci lata 1996/97

  1. Bizior Marta - fortepian
  2. Dawid Krzysztof - fortepian
  3. Kimak Paweł - akordeon
  4. Kur Anna - fortepian
  5. Misiarz Michał - akordeon
  6. Momot Paweł - akordeon
  7. Piwowarek Dariusz - akordeon
  8. Tymicka Ewa - fortepian
  9. Kowalczuk Ireneusz - akordeon
  10. Krzysiak Paweł - akordeon
  11. Książek Dariusz - klarnet

Absolwenci lata 1997/98

  1. Hetman Jerzy - trąbka
  2. Kwiatkowska Anna - gitara
  3. Wierzchowski Adam - saksofon
  4. Drabik Marek - fortepian
  5. Kudełka Maria - skrzypce
  6. Kurzawski Przemysław - fortepian
  7. Magdziarz Mariusz - fortepian
  8. Małek Joanna - fortepian

Absolwenci lata 1998/99

  1. Brygider Waldemar - saksofon
  2. Flis Andrzej - saksofon
  3. Majbrodzki Kamil - saksofon
  4. Pańczyk Michał - trąbka
  5. Pasek Robert - trąbka
  6. Snopek Grzegorz - trąbka
  7. Wójcicki Jakub - saksofon
  8. Złomańczuk Piotr - perkusja
  9. Borek Tomasz - perkusja
  10. Hejno Ernest - perkusja
  11. Kapuśniak Jarosław - gitara
  12. Misiarz Dagmara - fortepian
  13. Pastuszka Aneta - fortepian
  14. Wachowicz Łukasz - klarnet
  15. Zych Agnieszka - fortepian

Absolwenci lata 1999/2000

  1. Czochra Mariusz - trąbka
  2. Kapuśniak Marcin - perkusja
  3. Oczkoś Justyna - klarnet
  4. Olcha Aleksandra - saksofon
  5. Pilip Ewa - klarnet
  6. Smagała Gabriela - saksofon
  7. Smagała Justyna - klarnet
  8. Dropek Grzegorz - fortepian
  9. Duda Elżbieta - fortepian
  10. Lisowska Monika - fortepian
  11. Rozwadowski Krzysztof - gitara
  12. Wachowicz Dorota - fortepian
  13. Wiśniewska Ewa - fortepian

Absolwenci lata 2000/2001

  1. Kostrubiec Urszula - skrzypce
  2. Kuszpyt Olga - fortepian
  3. Kuszpyt Rafał - fortepian
  4. Oczkoś Kinga - fortepian
  5. Pietrykowska Sylwia - fortepian
  6. Wójcik Karol - fortepian
  7. Wójcik Konrad - gitara

Absolwenci lata 2001/2002

  1. Baczewska Patrycja - fortepian
  2. Chyżyńska Ewelina - fortepian
  3. Ciebień Krzysztof - fortepian
  4. Hadaj Piotr - fortepian
  5. Kaziród Magdalena - skrzypce
  6. Pietrykowska Wioletta - fortepian
  7. Zalewa Mirosław - gitara
  8. Bizior Marcin - saksofon
  9. Czop Emil - trąbka
  10. Hasiec Arkadiusz - gitara
  11. Korkosz Agnieszka - gitara
  12. Lisik Piotr - gitara
  13. Olcha Anna - skrzypce
  14. Pańczyk Maksymilian - trąbka
  15. Pastuszak Paula - skrzypce
  16. Pieniący Michał - trąbka
  17. Tębikowski Damian - trąbka
  18. Zacira Marian - akordeon

Absolwenci lata 2002/2003

  1. Grela Marcin - fortepian
  2. Hajscewicz Ilona - akordeon
  3. Hajscewicz Karolina - skrzypce
  4. Książek Edyta - fortepian
  5. Kuźma Wojciech - saksofon
  6. Martyna Paweł - fortepian
  7. Piróg Marta - fortepian
  8. Samulak Mateusz - akordeon
  9. Wajstuch Kinga - gitara
  10. Kołodziejczyk Robert - gitara
  11. Sulowski Marek - trąbka

Absolwenci lata 2003/2004

  1. Adach Paulina - skrzypce
  2. Misiarz Bartosz - skrzypce
  3. Sołtys Łukasz - gitara
  4. Duda Edyta - saksofon
  5. Wawszczak Mariusz - trąbka
  6. Wdowiak Łukasz - perkusja
  7. Wiącek Kamil - saksofon
  8. Wójcik Karol - saksofon
  9. Wójcik Konrad - trąbka
  10. Wiśniewska Ewa - saksofon

Absolwenci lata 2004/2005

  1. Chodorek Krzysztof - gitara
  2. Garbaty Mateusz - akordeon
  3. Kulesza Jakub - saksofon
  4. Pawełko Artur - perkusja
  5. Pizoń Kamil - saksofon
  6. Polski Paweł - trąbka
  7. Rożek Michał - saksofon
  8. Walas Iga - gitara
  9. Pietrykowska Wioletta - wiolonczela

Absolwenci lata 2005/2006

  1. Bielecka Agnieszka - fortepian
  2. Bielecki Michał - skrzypce
  3. Bochniak Ewelina - fortepian
  4. Jonasz Agnieszka - fortepian
  5. Jonasz Milena - fortepian
  6. Kalamon Daniel - trąbka
  7. Ruszczycka Barbara - skrzypce
  8. Hadaj Mateusz - gitara
  9. Pawliczuk Kamil - gitara
  10. Pawliczuk Przemysław - akordeon
  11. Szalczyński Paweł - saksofon
  12. Wróbel Magdalena - gitara

Absolwenci lata 2006/2007

  1. Chadam Agnieszka - skrzypce
  2. Dereń Aleksandra - skrzypce
  3. Duma Klaudia - skrzypce
  4. Maciąg Aneta - skrzypce
  5. Maciejewska Agnieszka - skrzypce
  6. Ligaj Michał - trąbka
  7. Turczyńska Patrycja - saksofon
  8. Wiśniewski Marcin - gitara
  9. Zybała Sylwia - gitara

Absolwenci lata 2007/2008

  1. Bojarska Paulina - fortepian
  2. Dymek Piotr - trąbka
  3. Harasimowicz Natalia - flet
  4. Kaszyca Justyna - skrzypce
  5. Koczuła Szymon - trąbka
  6. Kowalski Jakub - saksofon
  7. Kurek Agnieszka - flet
  8. Łapiński Daniel - trąbka
  9. Łapiński Krystian - akordeon
  10. Moskwa Paula - skrzypce
  11. Mróz Adrianna - flet
  12. Szumigaj Jagoda - skrzypce
  13. Świrgoń Katarzyna - fortepian
  14. Wróbel Katarzyna - fortepian

Absolwenci lata 2008/2009- galeria foto

  1. Gozdecki Piotr - fortepian
  2. Harkot Edyta - trąbka
  3. Krzyszczak Agmieszka - skrzypce
  4. Kuźma Maciej - gitara
  5. Poździk Anna - perkusja
  6. Poździk Marcin - saksofon
  7. Prokopiuk Ewelina - saksofon
  8. Rapa Paweł - gitara
  9. Sadło Dawid - saksofon
  10. Sadło Iwona - akordeon
  11. Surma Michał - trąbka
  12. Wajstuch Anita - fortepian
  13. Wróbel Maciej - fortepian

Absolwenci lata 2009/2010 - galeria foto

  1. Borkowski Michał - saksofon
  2. Bubiłek Tomasz - fortepian
  3. Dziduch Mateusz - fortepian
  4. Fedorowicz Małgorzata - flet
  5. Hejzner Łukasz - gitara
  6. Kołodziejczyk Jarosław - akordeon
  7. Kwiecińska Agnieszka - skrzypce
  8. Nizio Joanna - gitara
  9. Olejarczuk Damian - gitara
  10. Słomiany Adam - klarnet
  11. Strzałkowska Patrycja - skrzypce
  12. Tymicka Aleksandra - skrzypce
  13. Wachowicz Karol - saksofon
  14. Wiśniewski Karol - fortepian
  15. Zawiślak Patrycja - saksofon

Absolwenci lata 2010/2011 - galeria foto

  1. Adamiec Sławomir - akordeon
  2. Bulak Paulina - skrzypce
  3. Czuba Marta - flet
  4. Daniłowicz Marika - gitara
  5. Drozdowska Angelika - wiolonczela
  6. Godzisz Marcelina - klarnet
  7. Krzyszczak Rafał - klarnet
  8. Kurzyńska Ewelina - flet
  9. Kwiatkowska Małgorzata - flet
  10. Popczak Aleksandra - saksofon
  11. Popczak Arkadiusz - saksofon
  12. Pliżga Magdalena - fortepian
  13. Trusz Natalia - fortepian
  14. Wawszczak Patrycja - akordeon

Absolwenci lata 2011/2012 - galeria foto

  1. Banach Wiktor - skrzypce
  2. Batorska Arleta - fortepian
  3. Boczkowska Edyta - fortepian
  4. Cielica Klaudia - saksofon
  5. Drapała Martyna - fortepian
  6. Dubaj Mateusz - trąbka
  7. Dziadosz Mariola - skrzypce
  8. Gryba Karolina - skrzypce
  9. Koczuła Barbara - saksofon
  10. Kwiecińska Aleksandra - fortepian
  11. Łosiewicz Weronika - skrzypce
  12. Nizio Agata - gitara
  13. Rataj Joanna - saksofon
  14. Strzałkowski Wiktor - gitara
  15. Szyduczyńska Aleksandra - saksofon
  16. Świstek Angelika - skrzypce
  17. Welsyng Julia - skrzypce

Absolwenci lata 2012/2013

  1. Balicki Mateusz - gitara
  2. Banaszkiewicz Katarzyna - gitara
  3. Bartnik Katarzyna - fortepian
  4. Brożek Grzegorz - skrzypce
  5. Dereń Agata - fortepian
  6. Drożdżyk Agata - fortepian
  7. Gałecka Patrycja - fortepian
  8. Godzisz Julita - saksofon
  9. Holko Artur - trąbka
  10. Kucharska Wiktoria - flet
  11. Kulik Izabela - skrzypce
  12. Łaszkiewicz Aleksandra - gitara
  13. Okoniewska Monika - flet
  14. Sobczak Karolina - trąbka
  15. Sołtys Natalia - gitara
  16. Tałanda Ewelina - fortepian
  17. Zawiślak Weronika - skrzypce

Absolwenci lata 2013/2014 galeria foto

  1. Bielecki Karol - akordeon
  2. Charkot Izabela - fortepian
  3. Dumała Dominika - flet
  4. Dumała Ewelina - skrzypce
  5. Kucharska Weronika - fortepian
  6. Majewska Katarzyna - flet
  7. Świergoń Magdalena - fortepian
  8. Mydlak Renata - saksofon
  9. Nalepa Michał - akordeon
  10. Olech Agnieszka - saksofon
  11. Szczepanek Kamil - trąbka
  12. Wcisło Marcin - trąbk

Absolwenci lata 2014/2015 galeria foto

  1. Gębala Marcin - fortepian
  2. Wachowicz Agnieszka - skrzypce
  3. Wojcieszyn Agnieszka - fortepian
  4. Wyłupek Paulina - gitara
  5. Bojko Weronika - trąbka
  6. Jabłoński Jakub - trąbka
  7. Kot Justyna - gitara
  8. Kukułowicz Hubert - saksofon
  9. Osman Aleksandra - flet
  10. Wojcieszyn Michał - saksofon

Absolwenci lata 2015/2016 galeria foto

  1. Banach Zofia - fortepian
  2. Bednarz Weronika - fortepian
  3. Brodaczewski Mateusz - akordeon
  4. Kulesza Julianna - fortepian
  5. Mazur Joanna - akordeon
  6. Stefańska Aleksandra - flet
  7. Mikołaj Welsyng - gitara
  8. Zaręba Weronika - flet
  9. Antończak Weronika - saksofon
  10. Buczkowska Milena - flet
  11. Bury Natalia - saksofon
  12. Hadaj Patrycja- gitara
  13. Jaworska Aleksandra - wiolonczela
  14. Jaworska Karolina - skrzypce
  15. Kurek Michał - akordeon
  16. Kurek Paulina - skrzypce
  17. Kwieciński Michał- gitara
  18. Lembryk Agnieszka - saksofon
  19. Karolina Maciąg - skrzypce
  20. Mamona Monika - saksofon
  21. Moskwa Filip - klarnet
  22. Olech Mateusz - saksofon
  23. Pawluk Szymon - akordeon
  24. Pić Dawid - klarnet
  25. Rataj Piotr - trąbka
  26. Sankowska Kaja- gitara

Absolwenci lata 2016/2017

  1. Bartnik Piotr - trąbka
  2. Borowski Bartłomiej - saksofon
  3. Brożek Joanna - fortepian
  4. Budzyński Łukasz - akordeon
  5. Garbaty Maria - klarnet
  6. Hajscewicz Wiktoria - fortepian
  7. Harkot Dominika - skrzypce
  8. Karpowicz Michał - klarnet
  9. Kijek Piotr - trąbka
  10. Łupina Agata - wiolonczela
  11. Maciocha Agnieszka - skrzypce
  12. Mazur Konrad - saksofon
  13. Sirko Natalia - skrzypce
  14. Sołtys Szymon - trąbka
  15. Sykała Kornelia - skrzypce
  16. Szczygieł Julia - fortepian
  17. Szyduczyńska Karolina - flet
  18. Wcisło Karolina - klarnet

Absolwenci lata 2017/2018 galeria foto

  1. Banach Karolina - flet
  2. Bielak Norbert - fortepian
  3. Dereń Przemysław - saksofon
  4. Godzisz Wiktoria - saksofon
  5. Hajduk Nikola - fortepian
  6. Jaworska Natalia - gitara
  7. Karpowicz Mikołaj - gitara
  8. Król Magdalena - flet
  9. Łukasik Julia - skrzypce
  10. Łupina Filip - fortepian
  11. Nalepa Michał  -trąbka
  12. Nawrocka Malwina - fotrepian
  13. Samulak Krystian - fortepian

 

liczba odwiedzin: