Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia
im. Karola Namysłowskiego

22-460 Szczebrzeszyn
ul. Zamojska 70 C

tel. 84 535 97 61
sekretariat@psm.szczebrzeszyn.pl

Wykonanie i utrzymanie


PROGRAM MKiDN „Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”



Realizacja zadania pt. „Zakończenie adaptacji budynku na siedzibę PSM I stopnia w Szczebrzeszynie wraz z doposażeniem placówki” jest finansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Aktualności

2015-02-24 20:50:06

Informacje dla uczestników VI Konkursu Gitarowego

 Informujemy uczestników VI Konkursu gitarowego, że w dniu konkursu od godziny 8.00 udostępnione będą sale w Państwowej Szkołe Muzycznej przy ul. Zamojskiej 56.
Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 10.00 w MDK przy ulicy Sądowej 3.
Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa gitar i akcesoriów gitarowych przygotowana przez firmę INTERTON z Gdyni, podczas której można będzie zakupić instrumenty i akcesoria w promocyjnej cenie.

PROGRAM do pobrania pdf

Poniżej kolejność występów:


KATEGIRIA I:

godz. 10:00
1. Weronika Zając
PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego Tomaszów Lubelski
2. Julia Skóra
PSM I st. im. M. Karłowicza Przeworsk
3. Antoni Dziuba
SM I i II st. im T. Szeligowskiego Lublin
4. Mateusz Wdowiak
PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego Stalowa Wola
5. Jakub Kaczor
PSM I st. Biłgoraj
6. Gabriela Suska
SSM I st. im. H. Wieniawskiego Bełżyce
7. Jagoda Wawdysz
SM I st. im K. Kurpińskiego Międzyrzec Podlaski
8. Magdalena Kuraś
PSM I st. Biłgoraj
9. Karolina Panasiuk
SM I st. im K. Kurpińskiego Międzyrzec Podlaski
10. Wiktoria Wójcik
SSM I i II st. im. F. Chopina Lubartów
11. Daniel Banasiewicz
PSM I st. im R. Twardowskiego Puławy


KATEGORIA II:
godz. 11:15
12. Iga Janiszewska
OSM I i II st. im. K. Lipińskiego Lublin
13. Katarzyna Żuk
PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego Krasnystaw
14. Patrycja Hadaj
PSM I st. im K. Namysłowskiego Szczebrzeszyn
15. Wiktor Matwiejuk
OSM I i II st. im. K. Lipińskiego Lublin
16. Barbara Mazur
PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego Tomaszów Lubelski
17. Maksymilian Marek
OSM I i II st. im. K. Lipińskiego Lublin
18. Helena Rowińska
PSM I st. im Rodziny Wiłkomirskich Świdnik
19. Michał Budzyński
SSM I i II st. im. F. Chopina Lubartów
20. Kuba Amarowicz
PSM I st. Leżajsk
21. Wiktoria Kaczorkiewicz
SSM I i II st. im. F. Chopina Lubartów
22. Kasperuk Michał
ZSM I i II st. im. F. Chopina Biała Podlaska

KATEGORIA III:
godz. 13.15
23. Paulina Wyłupek
PSM I st. im. K. Namysłowskiego Szczebrzeszyn
24. Daria Voytsel
OSM I i II st. im. K. Lipińskiego Lublin
25. Joanna Zbraniec
PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego Tomaszów Lubelski
26. Justyna Kot
PSM I st. im. K. Namysłowskiego Szczebrzeszyn
27. Julia Połynko
ZSM I i II st. im. F. Chopina Biała Podlaska
liczba odwiedzin: